QNB eFinans’tan QNB Finansbank Doğrudan Borçlandırma Sistemi (DBS) Bayilerine Özel Teklif!

DBS ana firmalarımızın bayilerine çok avantajlı bir teklif hazırladık.
15 Nisan 2019 tarihine kadar geçerli olan teklifimiz kapsamında, halihazırda e-Fatura mükellefi olan ya da gönüllü olarak e-Fatura sistemine geçecek DBS ana firmalarımızın bayilerine özel “Kazançlı e-Dönüşüm Teklifi” sunuyoruz.

e-Fatura 1000 Paketi: 990 TL + KDV (1000 adet e-Fatura kontörü)
e-Fatura 5000 Paketi: 3,750 TL + KDV (5000 adet e-Fatura kontörü)
Üstelik her iki paket için de mali mühür* ücreti ve 50 MB e-Defter QNB eFinans’tan size hediye!

*Zorunlu mükellef olmayıp gönüllü olarak e-Fatura’ya geçecek bayiler için, mali mühür ücreti kadar paket ücretinde indirim yapılacaktır.

e-Fatura paketleri hakkında detaylı bilgi almak ya da paket satın almak için satis@qnbefinans.com adresine gönderebilirsiniz.

Teklif Koşulları:
  • Paketlerde yer alan 1 adet e-Fatura, 1 kontöre karşılık gelmektedir.
  • Teklif kapsamında yer alan 50 MB e-Defter’in 1 yıl içerisinde kullanılması gereklidir. Hediye edilen 50 MB e-Defter sonraki yıllara devretmez.
  • Bu tekliften yalnızca QNB eFinans ürünü satın alarak yeni QNB eFinans müşterisi olan DBS ana firma bayileri faydalanabilir.
  • İlk kez e-Fatura’ya geçecek ve mali mühür alacak olan bayilerimizin, linkte belirtilen ve tüzel kişiler için geçerli olan mali mühür sertifikası ücreti, aldıkları e-Fatura 1000 veya e-Fatura 5000 paket fiyatına indirim olarak yansıtılacaktır. İndirim yapılabilmesi için, kampanya döneminde firmanız tarafından yapılacak olan mali mühür ödeme dekont örneğinin QNB eFinans’a ibraz edilmesi gereklidir.
  • Teklif 15 Nisan 2019 tarihine kadar geçerlidir.
  • Bu teklif farklı bir kampanya ya da teklif ile birleştirilemez.
Ürünlerimiz hakkında bilgi almak
için tıklayın, Sizi Arayalım!