QNB eFinans’tan QNB Finansbank Doğrudan Borçlandırma Sistemi (DBS) Bayilerine Özel Teklif!

Siz de ihtiyacınız olan e-Fatura paketini QNB eFinans’tan alın, kazançlı çıkın! Üstelik 10 yıl saklama hizmeti ücretsiz!

DBS ana firmalarımızın bayilerine çok avantajlı bir teklif hazırladık.
15 Nisan 2019 tarihine kadar geçerli olan teklifimiz kapsamında, halihazırda e-Fatura mükellefi olan ya da gönüllü olarak e-Fatura sistemine geçecek DBS ana firmalarımızın bayilerine özel “Kazançlı e-Dönüşüm Teklifi” sunuyoruz.

e-Fatura 1000 Paketi: 990 TL + KDV (1000 adet e-Fatura kontörü)
e-Fatura 5000 Paketi: 3,750 TL + KDV (5000 adet e-Fatura kontörü)
Üstelik her iki paket için de mali mühür* ücreti ve 50 MB e-Defter QNB eFinans’tan size hediye!

*Zorunlu mükellef olmayıp gönüllü olarak e-Fatura’ya geçecek bayiler için, mali mühür ücreti kadar paket ücretinde indirim yapılacaktır.

e-Fatura paketleri hakkında detaylı bilgi almak ya da paket satın almak için satis@qnbefinans.com adresine gönderebilirsiniz.

Teklif Koşulları:
  • Paketlerde yer alan 1 adet e-Fatura, 1 kontöre karşılık gelmektedir.
  • e-Fatura kontörleri süresiz olarak verilmektedir; kontörler dilendiği zaman kullanılabilir.
  • Teklif kapsamında yer alan 50 MB e-Defter’in 1 yıl içerisinde kullanılması gereklidir. Hediye edilen 50 MB e-Defter sonraki yıllara devretmez.
  • Bu tekliften yalnızca QNB eFinans ürünü satın alarak yeni QNB eFinans müşterisi olan DBS ana firma bayileri faydalanabilir.
  • İlk kez e-Fatura’ya geçecek ve mali mühür alacak olan bayilerimizin, linkte belirtilen ve tüzel kişiler için geçerli olan mali mühür sertifikası ücreti, aldıkları e-Fatura 1000 veya e-Fatura 5000 paket fiyatına indirim olarak yansıtılacaktır. İndirim yapılabilmesi için, kampanya döneminde firmanız tarafından yapılacak olan mali mühür ödeme dekont örneğinin QNB eFinans’a ibraz edilmesi gereklidir.
  • Teklif 15 Nisan 2019 tarihine kadar geçerlidir.
  • e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv ve e-İrsaliye ürünleri için 10 yıl boyunca saklama hizmeti teklif kapsamında ücretsiz olarak sunulmaktadır.
  • Bu teklif farklı bir kampanya ya da teklif ile birleştirilemez.
Ürünlerimiz hakkında bilgi almak
için tıklayın, Sizi Arayalım!