eFinans'tan Duyurular

QNB eFinans, Dünyanın önde gelen e-Fatura ve dijital dönüşüm firmalarından Pagero ile iş ortaklığı anlaşması imzaladı.

22 Kas 2018, Perşembe

QNB eFinans, Brüksel’de gerçekleşen Avrupa e-Fatura Hizmet Sağlayıcıları Birliği yıllık toplantısında, dünyanın önde gelen e-Fatura ve dijital dönüşüm firmalarından Pagero ile iş ortaklığı anlaşması imzaladı. Yapılan bu anlaşma ile QNB eFinans, Pagero’nun Türkiye’deki e-Fatura operasyonlarına altyapı desteği verecek. Bu anlaşma, e-Fatura kapsamında Türkiye’nin uluslararası alanda ilk White Label hizmet anlaşması olma özelliğini taşıyor.

Pagero anlaşması sonrası açıklamalarda bulunan QNB eFinans Genel Müdürü Okay Yıldırım “Bugüne kadar QNB Finansbank ile beraber birçok Fintech projesine imza attık. e-Fatura ve e-Defter alanındaki tecrübe ve bilgi birikimimiz, QNB Finansbank markasının sağladığı güvenirlilik ile beraber yurtdışında da ilgi ve karşılık buluyor. QNB eFinans’ın Avrupa merkezli e-Fatura hizmet sağlayıcılarının tercih ettiği marka olmasının mutluluğunu yaşıyoruz.” şeklinde konuştu.

Pagero anlaşması ile QNB eFinans, Tesisquare, Basware ve Global Blue’dan sonra 4. uluslararası anlaşmasına imza atmış oldu.

İsveç merkezli faaliyet gösteren Pagero Group, Göteborg, Londra, Chicago ve Dubai dahil olmak üzere dünyanın birçok noktasında yer alan 17 ofisiyle müşterilerine global e-Fatura hizmeti sağlıyor.

Ürünlerimiz hakkında bilgi almak
için tıklayın, Sizi Arayalım!