Seminer ve Etkinlikler

Turizm sektörüne QNB eFinans Semineri verildi

02 Ara

1 Ocak 2014 itibariyle başlayacak olan e-Fatura dönemi kapsamında turizmcilere yönelik bilgilendirme semineri, QNB eFinans ve Kod Yazılım tarafından Antalya Ramada Plaza'da gerçekleştirildi.
Kod Yazılım ve QNB eFinans’ın organizasyonuyla e-Fatura ve e-Defter yazılımları ve 2014 yılı muhasebe ve raporlama yenilikleri, alanında uzman isimlerin sunumları ile acente ve otel muhasebecilerine 2 Aralık 2013 tarihinde Antal ya Ramada Plaza da gerçekleştirdikleri seminerle tanıttı.

Sektör bilgilendirildi
2014 yılında turizm sektörünün karşılaşacağı önemli vergisel gelişmelerin paylaşıldığı seminerde, konunun uzmanları, e-Fatura ile ilgili bilinmeyenlere ışık tuttu. Seminerin açılış konuşmasını Kod Yazılım Genel Müdürü Ahmet Erdal yaptı. Seminer konuşmacıları arasında ise Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden Prof. Dr. Necdet Sağlam, Adalya Bağımsız Denetim Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yolcu, QNB eFinans Satış Müdürü İlke Altın ve Kod Yazılım Eğitim Destek Müdürü Mehmet Gülen yer aldı.
QNB eFinans Satış Müdürü İlke Altın yaptığı konuşmada QNB eFinans’ın, başta e-Fatura ve E-defter geçişi olmak üzere ticari hayattaki değişimde müşterilerini destekleyerek yeni dünya ticaretine en hızlı şekilde uyum sağlamayı hedeflediğini söyledi. QNB eFinans’ın tüm elektronik ticari uygulamalar için servis sağlayıcılık , bankacılık ve finans çözümleri sunduğunu belirten Altın, 1 Ocak 2014'te
E-Fatura'nın e-Faturanın, 1 Eylül 2014'te ise e-Defterin zorunlu hale geleceğini vurguladı. QNB eFinans’ın Sedna kullanıcılarına e-Fatura hizmetlerinde avantajlar ve e-Faturalar üzerinden özel finans çözümleri sunmakta olduğunu belirten Altın şöyle devam etti:
“Türkiye'nin ilk banka iştiraki olarak hem banka müşterisi mükelleflere hem banka dışı mükelleflere hizmet veren tek e-Fatura özel entegratör şirketiyiz. 2010 yılından bu yana çalışan, e-Fatura gönderip alabilen yazılım ve referans müşterilerimiz mevcut. Bulut uygulaması ile dünyanın her yerinden hizmet veren ve veri ulaşımını sağlayan uygulama ile e-Fatura üzerinden banka ödeme, tahsilat ve muhasebeleştirme entegrasyonuna sahibiz."

Ürünlerimiz hakkında bilgi almak
için tıklayın, Sizi Arayalım!