Türktrust'tan QNB eFinans'lılara Özel e-İmza!

QNB eFinans ile Avantajlı fiyatlara Türktrust e-İmza paketlerinden faydalanın!

QNB eFinans müşterilerine özel Türktrust 1, 2, 3 yıllık e-İmza paket seçenekleri avantajlı fiyatlarla!

Ürün Fiyat Listesi

Ürün AdıBirim Fiyat
1 yıllık e-imza paketi (1 yıllık NES + Akıllı Kart + Kart Okuyucu)1.099 TL
2 yıllık e-imza paketi (2 yıllık NES + Akıllı Kart + Kart Okuyucu)1.349TL
3 yıllık e-imza paketi (3 yıllık NES + Akıllı Kart + Kart Okuyucu) 1.599 TL

E-İmza Nedir?
Elektronik imza, elektronik ortamda bulunan bir belgeye eklenerek imzalayanın kim olduğunu belirlemeye yarayan veridir. 5070 Sayılı Kanun uyarınca e-imza, ıslak imza ile eşdeğerdedir. E-imza sertifikası dağıtmaya yetkilendirilmiş kuruluşlar tarafından dağıtılan sertifikalar kullanılarak imzalama işlemi yapılır.

5070 sayılı Elektronik İmza Kanunu'nda tanımlandığı şekliyle; "elektronik imza" başka bir elektronik veriye eklenen veya elektronik veriyle mantıksal bağlantısı bulunan ve kimlik doğrulama amacıyla kullanılan elektronik veriyi, "elektronik sertifika" imza sahibinin imza doğrulama verisini ve kimlik bilgilerini birbirine bağlayan elektronik kaydı, "güvenli elektronik imza" elle atılan imza ile aynı hukuki sonucu doğuran ve Kanun'da belirtilen özel şartları taşıyan elektronik imzayı, "nitelikli elektronik sertifika" kanun'da belirtilen koşulları sağlayan, güvenli elektronik imza oluşturmak için sahip olunması gereken elektronik sertifikayı, "imza oluşturma verisi" imza sahibine ait olan, imza sahibi tarafından elektronik imza oluşturma amacıyla kullanılan ve bir eşi daha olmayan şifreler, kriptografik gizli anahtarlar gibi verileri, "imza doğrulama verisi; elektronik imzayı doğrulamak için kullanılan şifreler, kriptografik açık anahtarlar gibi verileri ifade eder.

Nitelikli Elektronik Sertifika'sına (NES) dayanılarak oluşturulan elektronik imza (e-İmza) güvenli elektronik imzadır. e-İmza, elle atılan imzaya eşdeğer nitelikte kullanılabildiği için, elektronik ortamda her türlü resmi işlemin, kağıt ortamına göre daha hızlı, güvenilir ve maliyet etkin biçimde yürütülmesini sağlar.


Kampanya Koşulları:
  • Teklif edilen fiyatlara KDV dahildir.
  • Adrese teslim ve yerinde kimlik tespit hizmeti için 129 TL hizmet bedeli ayrıca tahsil edilecektir.
  • e-İmza’lar TÜRKTRUST tarafından 5070 sayılı e-İmza kanuna uygun olarak üretilmektedir.
  • 5070 sayılı Elektronik İmza Kanunu uyarınca, "güvenli elektronik imza, elle atılan imzayla aynı hukuki sonucu doğurur".
  • TÜRKTRUST tarafından üretilen nitelikli elektronik sertifikalar ITU-TRec. X.509V.3 ve Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından yayımlanan Tebliğ'le belirlenmiş diğer standartlarla uyumludur.
  • Kesintisiz Çevrim İçi Sertifika Durum Protokolü (OCSP) ve Sertifika İptal Listesi (SİL/CRL) desteğine sahiptir.
  • Kullanım güvenliğiniz için anlık sertifika iptal ve askıya alma hizmetleri kesintisiz sağlanmaktadır.
  • TÜRKTRUST nitelikli elektronik sertifikaları, ISO/IEC 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi uyarınca yüksek bilgi güvenliği ve fiziksel güvenlik koşulları altında üretilmektedir.

İhtiyacınız olduğu her an , tüm soru, talep ve önerileriniz için Web sitemiz, WhatsApp üzerinden canlı destek hattımız ve 0850 250 67 50 numaralı Müşteri Hizmet Merkezi kanalımız ile şirketinizin e-Dönüşüm sürecinde 7 / 24 kesintisiz yanınızdayız!

Canlı Destek için tıklayın.

Kampanya Geçerlilik Tarihi: 01 Ağu 2024

Diğer Kampanyalar

Ürünlerimiz hakkında bilgi almak
için tıklayın, Sizi Arayalım!