Tek Kontör ile tüm QNB eFinans e-Dönüşüm ürünleri için işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.


Tek Kontör Nedir?


‘Tek Kontör’ tüm e-Dönüşüm ürünleri için kullanılabilen bir kontör’dür. ‘Tek Kontör’ ile e-Dönüşüm ürünleriniz için ayrı ayrı Kontör veya MB alımına ihtiyaç duymadan tüm işlemlerinizi bu kontör tipi ile gerçekleştirebilirsiniz.

Tek Kontör’den Kimler Yararlanabilir?


QNB eFinans’tan hizmet alan ya da hizmet almaya başlayacak tüm müşterilerimiz* yararlanabilir.

Tek Kontörler Nasıl Kullanılmaktadır?


e-Dönüşüm ürünlerinin kontör karşılıkları aşağıdaki tabloda yer almaktadır. Örneğin, toplam 100 Tek Kontör ile 100 adet e-Fatura veya 100 adet e-Arşiv Fatura işlemi yapılabilmektedir.

e dönüşüm ürünleri görseli

Tek Kontör’e dönüştürdüğünüz Kontör ve MB’larınız mevcut kontör yapınıza geri dönmeyecektir. Ancak yeni kontör ve MB alımlarınızda e-Dönüşüm ürünleri için ayrı kontör ve MB paketleri alabilirsiniz.

Paket limiti dolmadan önce veya dolduktan sonra yukarıdaki paketlerden ek paket alınabilir, yeni alınan paket bakiyeleri önceki paket bakiyesine eklenecek veya eksi bakiye mevcut ise mahsup edilecektir. Eksi bakiyenin devam ettirilmesi halinde, kontör aşım bedeli kontör başına 10.13 TL+KDV olarak ücretlendirilecektir.

* QNB Finansbank Dijital Köprü aracılığı ile KOBİ e-Dönüşüm paketi kullanan ve toplu alım yapan müşteriler uygulamadan yararlanamayacaktır.

Uygulamadan hemen yararlanmak için tıklayınız.

Ürünlerimiz hakkında bilgi almak
için tıklayın, Sizi Arayalım!